Václav Pavlík - Kovalinky ve džbánku

Olej na kartonu, 40x30 cm, signováno vpravo dole V. Pavlík, rám, zaskleno.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

13773. Kovalinky ve džbánku
Dražba ukončena:26.10.2017 19:58:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč