Václav Pavlík - Konvalinky ve váze

Olej na lepence, 40x30 cm. Signováno vlevo dole V. Pavlík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu autorský štítek + číslo.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

17571. Konvalinky ve váze
Dražba ukončena:29.03.2018 21:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč