Václav Pavlík - Konvalinky

Olej na kartonu, 30x50 cm. Signováno vpravo nahoře V. Pavlík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

48503. Konvalinky
Dražba ukončena:26.08.2020 21:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč