Václav Pavlík - Konvalinky

Kombinovaná technika, 26x24 cm, signováno vlevo dole V. Pavlík, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura hůře čitelná.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

15556. Konvalinky
Dražba ukončena:24.01.2018 21:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč