Václav Nedbal - U rybníka

Olej na překližce, 34x45 cm, signováno vpravo dole Nedbal, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881-1953
Václav Nedbal byl akademický malíř a spisovatel, malbu studoval v letech 1922-1926 na Uměleckoprůmyslové škole v Praze. V civilním životě působil jako učitel kreslení v Březnici, Rožmitále a v Praze. Dále pak jako školní inspektor v Praze a v Novém Městě nad Metují, kde ho umělecky inspiroval orlický kraj. Jeho syn Miloš volil profesi herce a pedagoga na pražské DAMU.

15660. U rybníka
Dražba ukončena:25.01.2018 19:14:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.01.2018 19:09:07 3502
500 Kč 25.01.2018 15:32:48 3462