Akryl na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Mikoláš 2019. Nerámováno.
Pozn.: Autor se k obrazu vyjádřil následovně: “Obrazy v aukci běžně neprodávám, neboť maluji většinou pro konkrétní osoby. Obrazy vznikají intuitivně a dopředu nikdy netuším, co na obraze bude namalováno. Stejné to je i s obrazem Atlantida. Obraz vznikal v přítomném okamžiku podle fantazie. Mé obrazy jsou záměrně výrazné a barevné, se sytými tóny, aby působily příjemně a člověk měl touhu hledat detaily a drobnosti a vytvářet si své příběhy podle své fantazie.”
o autorovi: Narodil se v Praze. Je všestranným řemeslníkem, ale jeho vášní je umění. Hraje na několik hudebních nástrojů, skládá elektronickou hudbu a celý život maluje. Plátna maluje od roku 2016 a od té doby vzniklo více než 100 obrazů. Jeho tvorba je intuitivní, vizionářská s duchovní tematikou. Jeho obrazy jsou v soukromých sbírkách v Čechách, na Slovensku v Německu a USA.