Václav Materna - U Salzburku

Olej na kartonu, 33x34 cm. Signováno vpravo dole V. Materna 1916. Rám.

o autorovi: *6. září 1888 Praha – + 12. října 1941 Praha, byl český akademický malíř
narodil v Praze na Malé Straně v rodině učitele Václava Materny staršího. Zprvu studoval malířství na tehdejší Umělecko-průmyslové škole v Praze (UPŠ) a následně pokračoval ve studiu na pražské Akademii výtvarných umění u profesora Maxmiliána Pirnera. Po absolutoriu působil jako profesor kreslení na Českém vysokém učení technickém v Praze.

300436. U Salzburku
Dražba ukončena:11.08.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 08.08.2019 22:45:19 4851
500 Kč 07.08.2019 22:54:50 683