Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vpravo dole V. Matas 55, nerámováno. Pozn.: Malba mírně poškozena. Pochází přímo z rodiny autora.
o autorovi: 1913 - 1967 Narodil se v Nebilovi. Malovat se učil soukromě u malíře K. Keményho.