Václav Matas - Staré Vršovice (ulice Na Stráni)

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vpravo dole V. Matas 55, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Pochází přímo z rodiny autora.

o autorovi: 1913 - 1967
Narodil se v Nebilovi. Malovat se učil soukromě u malíře K. Keményho.

11652. Staré Vršovice (ulice Na Stráni)
Dražba ukončena:28.06.2017 18:45:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč