Tempera, 45x66 cm, signováno vpravo dole V. Matas 59, nerámováno. Pozn.: Díla pochází přímo z rodiny autora.
o autorovi: 1913 - 1967 Narodil se v Nebilovi. Malovat se učil soukromě u malíře K. Keményho.