Tempera, 52x42 cm, signováno vpravo dole Mašek V. 17, rám, zaskleno. Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo bylo darováno od autora do rodiny současného majitele. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.