Václav Mašek - U mostu

Tempera, 52x42 cm, signováno vpravo dole Mašek V. 17, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo bylo darováno od autora do rodiny současného majitele. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

8745. U mostu
Dražba ukončena:29.03.2017 20:39:30
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč