Václav Malý - Ženy na cestě

Olej na kartonu, 50x67 cm. Signováno vpravo dole V. Malý. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

58658. Ženy na cestě
Dražba ukončena:29.04.2021 19:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč