Václav Malý - Studie

Kresba, 29x21 cm. Signováno vpravo dole V. Malý. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1874 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

95244. Studie
Dražba ukončena:14.05.2023 21:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč