Václav Malý - Remízek

Olej na kartonu, 25x33 cm. Signováno vlevo dole V. Malý. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

17503. Remízek
Dražba ukončena:29.03.2018 19:55:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč