Václav Malý - Portrét muže

Olej na kartonu, 50x33 cm. Monogramováno vlevo dole V.M. Rámováno.

o autorovi: 1874 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

42537. Portrét muže
Dražba ukončena:26.03.2020 21:50:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč