Václav Malý - Odpočívající pasáček

Kombinovaná technika, 24x38 cm. Signováno vpravo dole V. Malý. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1874 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

81903. Odpočívající pasáček
Dražba ukončena:17.08.2022 22:54:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč