Václav Malý - Mezi stromy

Olej na kartonu, 25x33 cm. Monogramováno vpravo dole VM. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1874 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

107947. Mezi stromy
Dražba ukončena:27.12.2023 21:36:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč