Václav Malý - Kvetoucí pole

Olej na kartonu, 25x32 cm. Signováno vpravo dole V. Malý. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

68731. Kvetoucí pole
Dražba ukončena:24.11.2021 21:46:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč