Václav Malý - Dům ve stráni

Olej na kartonu, 40x29 cm, signováno vpravo dole V. Malý, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

12646. Dům ve stráni
Dražba ukončena:21.09.2017 20:33:11
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč