Václav Malý - Dívka v kroji

Olej na plátně, 68x50 cm. Signováno vpravo dole V. Malý. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

o autorovi: 1874 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

29546. Dívka v kroji
Dražba ukončena:27.03.2019 19:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč