Václav Malina - Na kraji lesa

Olej na plátně, 49x60 cm. Signováno vpravo dole Malina 79. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

305363. Na kraji lesa
Dražba ukončena:27.06.2020 20:04:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč