Václav Kyselka - Beethoven

Cín, výška 26 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1920 – 2017
Sochař, malíř. Studoval Odbornou školu uměleckých řemesel v Brně, posléze UMPRUM v Praze (sochařství u K. Dvořáka) a AVU v Praze u K. Pokorného. Po válce se odstěhoval do Teplic, kde se mladým umělcům nabízelo množství zakázek. Vytvořil mnoho prací pro architekturu, také pomníky a sochy pro veřejný prostor. Mezi jeho díly byly také portréty. Posledních dvacet let života se intenzivně věnoval malbě. Byl členem SČSVU a Skupiny Krok 57.

121710. Beethoven
Dražba ukončena:25.08.2024 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 24.08.2024 11:55:03 2684
500 Kč 16.08.2024 14:59:05 831