Václav Kůrka

67878. Předjaří

popis: Olej na kartonu, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Kůrka V. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 1944
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 17 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:17:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 14.10.2021 21:46:33 8923