Václav Kůrka - Předjaří

Olej na kartonu, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Kůrka V. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Malíř, grafik, člen ČFVU.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

67878. Předjaří
Dražba ukončena:24.10.2021 20:41:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč