Václav Kreisinger - Dívenka u stolu

Detail položky

Detail položky

Kresba, 58x38 cm. Signováno vpravo dole V. Kreisinger s věnováním G. Včeličkovi 16. března 1947. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 68 cm

 

o autorovi: Narodil se 21. 8. 1885 v Praze a zemřel v roce 1956. V letech 1903–1908 studoval na uměleckoprůmyslové škole v Praze a 1909–1911 na Académie Julian v Paříži. V roce 1919 portrétoval Emu Destinnovou pro USA.

vydraženo
90578. Dívenka u stolu
Dražba ukončena:26.02.2023 21:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 500 Kč 26.02.2023 19:21:28 11546
1 400 Kč 26.02.2023 18:51:21 10108
1 300 Kč limit (26.02.2023 18:51:14) 11546
1 200 Kč 26.02.2023 18:51:15 10108
1 100 Kč limit (26.02.2023 18:51:05) 11546
1 000 Kč 26.02.2023 18:51:06 10108
900 Kč 25.02.2023 8:22:46 11546
800 Kč 21.02.2023 8:52:07 11839
700 Kč limit (21.02.2023 8:51:56) 11458
600 Kč 21.02.2023 8:51:57 11839
500 Kč 15.02.2023 10:21:57 11458