Václav Kreisinger - Carský důstojník

Olej na plátně, 30x23 cm. Signováno vpravo dole V. Kreisinger 17. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: Narodil se 21. 8. 1885 v Praze a zemřel v roce 1956. V letech 1903–1908 studoval na uměleckoprůmyslové škole v Praze a 1909–1911 na Académie Julian v Paříži. V roce 1919 portrétoval Emu Destinnovou pro USA.

305675. Carský důstojník
Dražba ukončena:27.07.2020 20:05:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč