Olej na plátně, 30x23 cm. Signováno vpravo dole V. Kreisinger 17. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: Narodil se 21. 8. 1885 v Praze a zemřel v roce 1956. V letech 1903–1908 studoval na uměleckoprůmyslové škole v Praze a 1909–1911 na Académie Julian v Paříži. V roce 1919 portrétoval Emu Destinnovou pro USA.