Václav Kozák - Zlatá ulička

Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole V. Kozák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

67360. Zlatá ulička
Dražba ukončena:28.10.2021 21:39:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč