Václav Kozák - Z Malé Strany

Olej na plátně, 80x70 cm. Signováno vpravo dole V. Kozák. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

74110. Z Malé Strany
Dražba ukončena:06.03.2022 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč