Václav Kozák

304089. Vysoké nebe před bouří

popis: Olej na kartonu, 32x49 cm. Signováno vpravo dole V.Kozák. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

dražba ukončena: 19.03.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 19.03.2020 19:35:16 582
500 Kč 12.03.2020 20:13:09 6797