Václav Kozák - Vltava zpívá

Olej na plátně. 72x98 cm. Signováno vpravo dole V.Kozák 1961. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

41052. Vltava zpívá
Dražba ukončena:27.02.2020 20:14:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč