Václav Kozák - Týnský chrám

Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vlevo dole V. Kozák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

vydraženo top
95948. Týnský chrám
Dražba ukončena:04.06.2023 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč