Václav Kozák - Trosky na jaře

Olej na kartonu, 35x40 cm. Signováno vlevo dole V. Kozák. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

25018. Trosky na jaře
Dražba ukončena:28.11.2018 20:24:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč