Václav Kozák - Pražský trh

Olej na kartonu, 24x27 cm. Signováno vpravo dole V. Kozák. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

17011. Pražský trh
Dražba ukončena:01.03.2018 22:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč