Václav Kozák - Pražský motiv

Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole V. Kozák. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

76072. Pražský motiv
Dražba ukončena:28.04.2022 23:05:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč