Václav Kozák - Pražské panorama

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole V. Kozák. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

22344. Pražské panorama
Dražba ukončena:26.09.2018 19:20:50
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč