Václav Kozák - Pohled na Prahu

Olej na plátně, 65x70 cm. Signováno vpravo dole V. Kozák. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

300213. Pohled na Prahu
Dražba ukončena:23.08.2019 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč