Olej na plátně, 65x70 cm. Signováno vpravo dole V. Kozák. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1889 - 1969
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč