Václav Kozák

63219. Pohled na Malou Stranu

popis: Olej na plátně fixovaném na 24x27 cm. Signováno vlevo dole V. Kozák 25. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

dražba ukončena: 01.08.2021 20:47:54

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč