Václav Kozák - Podvečer ve městě

Olej na kartonu, 48x48 cm. Signováno vpravo dole V. Kozák. Rám.

Pozn.: Rám i malby mírně poškozeny.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

29474. Podvečer ve městě
Dražba ukončena:27.03.2019 18:41:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč