Václav Kozák - Podvečer na Karlově mostě

Olej na kartonu, 25x36 cm. Signováno vpravo dole V. Kozák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

305090. Podvečer na Karlově mostě
Dražba ukončena:06.06.2020 20:01:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč