Václav Kozák - Pestrobarevný les

Olej na sololitu, 32x45 cm. Signováno vpravo dole V. Kozák. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

46323. Pestrobarevný les
Dražba ukončena:24.06.2020 21:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč