Václav Kozák - Mostecká ulice

Olej na plátně, 70x50 cm, signováno vpravo dole V. Kozák 55, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

17280. Mostecká ulice
Dražba ukončena:28.03.2018 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč