Václav Kozák - Mostecká ulice

Nejdelší strana: 72 cm

Olej na plátně, 59x49 cm. Signováno vpravo dole V. Kozák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

84185. Mostecká ulice
Dražba ukončena:18.09.2022 20:07:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč