Václav Kozák - Malá Strana

Olej na kartonu, 38x50 cm, signováno vpravo dole V. Kozák, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura částečně skryta pod rámem.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

7241. Malá Strana
Dražba ukončena:26.01.2017 20:23:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč