Václav Kozák - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vlevo dole V. Kozák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

46190. Kytice ve váze
Dražba ukončena:24.06.2020 19:32:32
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč