Václav Kozák - Kopcovitá krajina

Olej na kartonu, 34x48 cm. Signováno vpravo dole V.Kozák. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

42566. Kopcovitá krajina
Dražba ukončena:26.03.2020 21:43:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč