Václav Kozák - Koblaska

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole V. Kozák, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

10565. Koblaska
Dražba ukončena:31.05.2017 21:06:56
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč