Václav Kozák - Karlův most

Olej na sololitu, 63x68 cm. Signováno vlevo dole V. Kozák. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

19621. Karlův most
Dražba ukončena:25.04.2018 19:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč