Václav Kozák - Karlův most

Olej na sololitu, 63x68 cm, signováno vlevo dole V. Kozák, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

15785. Karlův most
Dražba ukončena:25.01.2018 21:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč