Václav Kozák - Historický výjev

Olej na plátně, 50x68 cm. Signováno vpravo dole V. Kozák. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

83743. Historický výjev
Dražba ukončena:28.09.2022 21:30:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč