Václav Kozák

58397. Chrám sv. Mikuláše na Malé Straně

popis: Olej na plátně, 63x47 cm. Signováno vpravo dole V. Kozák. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 3 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 300 Kč