Václav Kozák - Chaloupka

Olej na kartonu, 38x61 cm, signováno vpravo dole V. Kozák, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

10681. Chaloupka
Dražba ukončena:01.06.2017 18:09:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč