Václav Kozák - Bárky

Olej na kartonu, 34x43 cm. Signováno vlevo dole V. Kozák. Rám.

o autorovi: 1889 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

83684. Bárky
Dražba ukončena:11.09.2022 20:15:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč